Prima pagină » Actualitate » Denis, un băiat român de 21 de ani, a murit într-un mod înfiorător în Italia, vineri după-amiază!

Denis, un băiat român de 21 de ani, a murit într-un mod înfiorător în Italia, vineri după-amiază!

Un tânăr român de doar 21 de ani a murit vineri în Italia, lângă Udine, în urma unui groaznic accident rutier. Denis a pierit după ce a fost aruncat din mașină, în urma unui impact cu un alt autoturism!

Tragedia s-a petrecut vineri după-amiază, într-o localitate de lângă Udine.

O Lancia și un Ford Escort s-au lovit frontal!

Potrivit presei din Italia, două autoturisme, o Lancia și un Ford Escort s-au lovit frontal! Unul dintre pasagerii din Ford, în vârstă de 21 de ani, a decedat pe loc, fiind aruncat din mașină și strivit de vehicul.

În Lancia se aflau două femei, una dintre ele fiind transportată la spital cu răni grave.

Potrivit Udine Today, impactul a fost atât de puternic încât băiatul a fost aruncat din vehicul, apoi strivit chiar de propria mașină, care s-a răsturnat, scrie Observator.ro.

Accident cumplit în județul Iași: Un tânăr de doar 23 de ani a murit pe loc, după impactul cu un zid!

Un accident cumplit a avut loc pe centura Iașului, în localitatea Uricani, în cursul serii de meircuri, 10 februarie. Un tânăr în vârstă de 23 de ani, care se afla la volanul unui Ford Focus, a murit pe loc după impactul cu un zid.

Tragedia a avut loc în jurul orei 22:00 iar autoturismul a fost făcut praf, mai multe bucăți ajungând pe șosea, transmite observatornews.ro.

Tânărul care se afla la volanul autoturismului Ford Focus a pierdut controlul volanului și a intrat într-un zid de beton aflat pe marginea drumului. În urma impactullui, acesta a intrat în stop cadrio-respirator și nu a mai putut fi salvat.

Recomandarea video

Mediafax
O japoneză s-a „căsătorit” cu un personaj AI creat cu ChatGPT
Digi24
Vladimir Putin a fost scos din sărite de întrebările unui jurnalist de la BBC: „Ce prostie”
Cancan.ro
Ce boală are Dan Petrescu, de fapt? Motivul real pentru care s-a topit pe picioare
Prosport.ro
Loredana nu-și mai lasă soțul să muncească în Germania, deși e milionar, pentru că s-a plictisit de stilul de viață de acolo
Adevarul
Astrolog, la Interviurile Adevărul: 2026 ar putea aduce schimbări de Guvern în România. „Va fi un an al revoltelor. Se cere vărsare de sânge”
Mediafax
Temperaturi mai scăzute și precipitații ușor excedentare în mai multe regiuni ale țării în următoarele patru săptămâni
Click
Ce spun psihologii despre oamenii care păstrează pungile, borcanele goale, hârtia de ambalaj „pentru orice eventualitate”
Digi24
Reacția Turciei după ce forțele sale aeriene au doborât o dronă care a încălcat spațiul aerian
Cancan.ro
Meteorologii Accuweather, anunț de ultimă oră: Pe ce dată vine iarna în București, de fapt
Ce se întâmplă doctore
Cum arată Narcisa Suciu la mai bine de 15 ani de când a plecat în Finlanda. De ce s-a reîntors în țară? E de nerecunoscut
Ciao.ro
Poveştile de iubire care au rămas doar o amintire! Imagini tari cu Gina Pistol, Răzvan Fodor sau Andra Măruţă şi foştii parteneri
Promotor.ro
Mașini premium SH cu probleme. Expert: „Check engine aprins, beculețe care clipocesc...”
Descopera.ro
Prima întâlnire cu extratereștrii! Un astronom dezvăluie totul
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. – Ce te doare, Bulă? – Mă doare buzunarul, dom doctor …
Descopera.ro
O descoperire despre modul în care dinozaurii își creșteau puii schimbă tot ce știam până acum