Prima pagină » Actualitate » Orașul din România în care un apartament de 4 camere se vinde cu 8.000 de EURO. Are 76 de metri pătrați

Orașul din România în care un apartament de 4 camere se vinde cu 8.000 de EURO. Are 76 de metri pătrați

Orașul din România în care un apartament de 4 camere se vinde cu 8.000 de EURO. Are 76 de metri pătrați

Există un oraș în România în care un apartament de 4 camere, cu suprafață utilă generoasă, se vinde cu doar 8.000 de euro.

Este vorba de un apartament de 4 camere din localitatea Radomirești, județul Olt.

Apartamentul decomandat are o suprafață de 76 mp și este situat la etajul 3.

Locuința este mobilată modest, dar probabil că nu va fi vândută cu tot ce este în interior.

Anumite compartimente necesită renovare, de aici rezultând și prețul extrem de mic.

Apartamentul dispune și de un balcon generos și – probabil – că încălzirea este asigurată de o sobă.

Sursa foto: olx

Orașul din România în care se vinde o GARSONIERĂ de doar 12 mp. Care este suma pentru care poate fi cumpărată

Dacă sunteți în căutarea unei garsoniere sau a unui apartament, atunci aveți ocazia perfectă de a achiziționa o locuință cu doar 20.000 de lei.

Există un oraș în România unde o garsonieră recent amenjată se vinde cu un preț derizoriu când vine vorba de proprietăți scoase la vânzare în țara noastră.

Este vorba despre o garsonieră din Valea Roșie, Craiova, care este scoasă la vânzare cu prețul de doar 4.000 de euro.

Orașul din România în care o casă cu 2 camere se vinde cu 4.000 de euro. Are un teren de 1.545 metri pătrați

Tot mai mulți orășeni se mută în mediul rural sau în orașe mai mici din România, pentru a beneficia de liniște și aer curat. În același timp, casele au devenit mai accesibile, chiar dacă multe din cele vechi necesită renovare. Pentru mulți români contează și terenul pe care este așezată casa, în vederea construirii unor noi anexe sau – de ce nu – pentru plantarea unor pomi fructiferi sau a unor legume.

O casă cu 2 camere din municipiul Fetești, Vlasca, județul Ialomița se vinde cu puțin peste 4.000 de euro (21.800 lei).

Casa din Fetești, situată pe strada Mihail Sadoveanu, are o suprafață utilă de 99,2 metri pătrați și o suprafață a terenului de 1.545 metri pătrați.

Locuința are două camere și o suprafață construită de 124 metri pătrați, fiind ridicată în anul 1970.

Recomandarea video

Citește și

Mediafax
Cât ar trebui să mâncăm, de fapt, de Crăciun. Un medic trage semnalul de alarmă
Digi24
VIDEO De ce s-au bătut două femei la Timișoara: un influencer din campania lui Călin Georgescu, în mijlocul scandalului
Cancan.ro
Zodia care termină anul 2025 în genunchi. Mihai Voropchievici: Din păcate, este prea târziu
Prosport.ro
Cea mai frumoasă profesoară de matematică din România e colega lui Gabi Tamaș!
Adevarul
Secretul bine păzit al statuii lui Ioan de Hunedoara: scrisori ascunse în bocancul de bronz
Mediafax
Ce va indica noua etichetă de pe electrocasnice. Cumpărătorii vor fi primii anunțați
Click
Ce spun psihologii despre oamenii care păstrează pungile, borcanele goale, hârtia de ambalaj „pentru orice eventualitate”
Digi24
Consilierul de la Kremlin care a refuzat ordinul lui Putin și a încercat să oprească războiul din Ucraina. Era pregătit să fie împușcat
Cancan.ro
”Măgărie”. Supărare mare după ce Alessia Pop a câștigat Vocea României
Ce se întâmplă doctore
Cum arată Narcisa Suciu la mai bine de 15 ani de când a plecat în Finlanda. De ce s-a reîntors în țară? E de nerecunoscut
Ciao.ro
Poveştile de iubire care au rămas doar o amintire! Imagini tari cu Gina Pistol, Răzvan Fodor sau Andra Măruţă şi foştii parteneri
Promotor.ro
Mașini premium SH cu probleme. Expert: „Check engine aprins, beculețe care clipocesc...”
Descopera.ro
Cele mai consumate băuturi din lume au un efect crucial pentru sănătatea oaselor
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. – Ce te doare, Bulă? – Mă doare buzunarul, dom doctor …
Descopera.ro
Vieți marcate de lepră: conducători, poeți și un gest rar de devoțiune