Societatea Euromedia Group SA caută să angajeze agent monitorizare

Publicat: 18 05. 2021, 16:15
Actualizat: 17 08. 2022, 16:17

Societatea Euromedia Group SA, companie specializata in oferirea de servicii de publicitatea outdoor, una dintre cele mai mari organizatii de acest gen din tara, ofera spre ocupare un post de Agent monitorizare

Cerinte:

  • Carnet de conducere categ. B;
  • Studii medii;
  • Cunostinte privind utilizarea camerelor fotografice digitale; ;
  • Capacitate de prioritiare, atentie, organizare, initiativa, capacitate de invatare rapida;
  • Cunoasterea retelei media a companiei;
  • Cunoasterea tehnicilor de fotografiere de monitorizare campanie si monitorizare retea;
  • Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj;

Descrierea postului :

  • Preia programul de monitorizare (rutele stabilite) si monitorizeaza reteaua in conformitate cu specificatiile primite si frecventa stabilita pentru locatiile din aria de responsabilitate, urmarind predarea rapoartelor si pozelor la termenele stabilite;
  • Realizeaza monitorizarea retelei media a companiei;
  • Raporteaza erorile de decorare sau defectiunile constatate la suporturile aflate in teren (distrugeri, deteriorari sau lipsa iluminare);

Pachet salarial atractiv;

Masina si telefon de serviciu;

Mediu de lucru placut si profesionist;

Candidatii interesati pot trimite un Curriculum vitae la urmatoarea adresa de e-mail office@eum.ro, in atentia departamentului Resurse Umane

Candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia.

Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.