Prima pagină » Diverse » Showbiz » FOTO / Ce a primit Daniela Gyorfi de la partener la aniversarea relației. ”Unul dintre cele mai tari CADOURI”

FOTO / Ce a primit Daniela Gyorfi de la partener la aniversarea relației. ”Unul dintre cele mai tari CADOURI”

Ce a primit Daniela Gyorfi de la partener la aniversarea relației

Cântăreața Daniela Gyofi, în vârstă de 56 de ani, a primit un cadou foarte valoros de la partenerul de viață, George Tal, cu ocazia aniversării relației lor.  

Daniela Gyorfi este una dintre cele mai cunoscute artiste din showbiz-ul românesc. În ceea ce privește viața sentimentală, Daniela Gyorfi a fost căsătorită o singură dată. Primul și singurul soț al Danielei Gyorfi a fost luptătorul Gelu Borș. Cei doi s-au căsătorit în anul 1998 și au divorțat doi ani mai târziu. După divorț, Gelu Borș a luat calea Americii și s-a stabilit în las Vegas. S-a căsătorit cu Roberta Lorincz, o fostă balerină de la Opera Română. Din mariajul lor au rezultat două fete.

Din anul 2006, Daniela Gyorfi formează un cuplu cu George Tal. Din povestea lor de dragoste a rezultat un copil, Maria. Cântăreața a devenit mamă la 42 de ani, după ce înainte pierduse trei sarcini.

În luna aprilie anul acesta, Daniela Gyorfi și george Tal au împlinit 18 ani de relație. Cu această ocazie, George Tal i-a făcut un cadou neașteptat artistei, cumpărându-i o mașinîă de lux, un jeep Range Rover de culoare albă.

Ce a primit Daniela Gyorfi de la partener la aniversarea relației. ”Îl tot vedeam că pleacă și tot îl întrebam ce face dar a ținut secretul”

”Am făcut 18 ani de relație. George m-a surprins în cel mai frumos mod la care nu mă așteptăm, ca să fiu sinceră. M-am emoționat foarte tare, recunosc, m-am abținut să nu plâng. M-a surprins. Îl tot vedeam că pleacă și tot îl întrebam ce face dar a ținut secretul. Mi-a zis să ies din casă și când am văzut mașina, pentru că îmi doream să îmi cumpăr o mașină nouă, am rămas fără cuvinte! M-am bucurat”, a declarat Daniela Gyorfi pentru click.ro,

”Voiam de ceva timp să îmi cumpăr o mașină nouă și pentru drumurile pe care le fac în țară la evenimente și spectacole, să ne simțim în siguranță. Chiar a fost unul dintre cele mai tari cadouri pe care l-am primit din partea lui George”, a adăugat artista.

Recomandarea video

Mediafax
Solstițiul de iarnă 2025. Ce se întâmplă în cea mai scurtă zi a anului
Digi24
Un fost judecător al CCR explică de ce „nu e posibil” referendumul în Justiție anunțat de Nicușor Dan
Cancan.ro
Pe ce dată trebuie să plătești factura la Digi RCS-RDS, pentru a primit 10% înapoi. Este valabil pentru toți abonații din România
Prosport.ro
Mădălina Ghenea, apariție de neratat. Imaginile care le-au tăiat respirația italienilor
Adevarul
Imagini virale dintr-un avion aproape gol. Doar șapte români au zburat spre Londra
Mediafax
Romanul din 1987 care a devenit bestseller peste noapte. A stârnit o adevărată revoltă!
Click
Ce spun psihologii despre oamenii care păstrează pungile, borcanele goale, hârtia de ambalaj „pentru orice eventualitate”
Cancan.ro
Ultimul mesaj postat de Mălina e tulburător: 'Dă-mi, Doamne, timp. Mai dă-mi un anotimp'
Ce se întâmplă doctore
Cum arată Narcisa Suciu la mai bine de 15 ani de când a plecat în Finlanda. De ce s-a reîntors în țară? E de nerecunoscut
Ciao.ro
Poveştile de iubire care au rămas doar o amintire! Imagini tari cu Gina Pistol, Răzvan Fodor sau Andra Măruţă şi foştii parteneri
Promotor.ro
Mașini premium SH cu probleme. Expert: „Check engine aprins, beculețe care clipocesc...”
Descopera.ro
Caietele secrete ale unui mare om de știință au fost dezvăluite
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. – Ce te doare, Bulă? – Mă doare buzunarul, dom doctor …
Descopera.ro
Românii și preferințele culinare: Care oraș din România este „capitala șaormei”?