Prima pagină » Diverse » Showbiz » Leonard Miron nu mai ține legătura cu colegii din televiziune. ”Poate că a fost și VINA mea”

Leonard Miron nu mai ține legătura cu colegii din televiziune. ”Poate că a fost și VINA mea”

Leonard Miron nu mai ține legătura cu colegii din televiziune. ”Poate că a fost și VINA mea”
Leonard Miron nu mai ține legătura cu colegii din televiziune

Fostul prezentator Leonard Miron, în vârstă de 55 de ani, a mărturisit că nu mai ține legătura cu colegii săi din televiziune. ”Poate că a fost și vina mea” , a spus acesta.

Leonard Miron a devenit cunoscut publicului larg din postura de prezentator la Televiziunea Națională. După ce s-a retras din lumina reflectoarelor, acesta s-a mutat în Marea Britanie și de ani de zile lucrează pe vase de croazieră. În plan perrsonal, Leonard Miron are o relație de foarte mulți ani cu Miguel.

Într-un interviu pe care l-a acordat revistei Viva, Leonard Miron a mărturisit că nu mai are relații apropiate cu foștii săi colegi de muncă din televiziune.

Leonard Miron nu mai ține legătura cu colegii din televiziune. ”În momentul în care nu am mai avut nimic în comun – și mă refer strict la partea profesională – nu prea am mai stat în legătură cu ei”

”Da și nu. Și o să încep cu nu. Nu așa cum aș fi dorit cu colegii din televiziune. Nu știu ce s-a întâmplat. Poate că a fost și vina mea. Poate nu eram prieteni, eram colegi… În momentul în care nu am mai avut nimic în comun – și mă refer strict la partea profesională – nu prea am mai stat în legătură cu ei. Într-adevăr, cred că ultima dată când am reușit să ne strângem fosta gașcă din TVR a fost la petrecerea de ziua mea, când am împlinit 50 de ani”, a declarat Leonard Miron.

”În rest, dintre colegi, îi număr pe degete pe cei cu care mai stau de vorbă așa mai constant, să spun. Nu mă refer la Anul Nou, la Crăciun sau la zilele de naștere, când social media ne ajută să ne pupăm cu foc și spor online. Mai des stau de vorbă cu Maria Andrei, cu care mă văd frecvent, cu Iuliana Marciuc, chiar dacă nu ne vedem așa des, mai sunt câțiva, dar, din păcate, nu așa de mulți”, a adăugat acesta.

Recomandarea video

Mediafax
Solstițiul de iarnă 2025. Ce se întâmplă în cea mai scurtă zi a anului
Digi24
„Macron l-a trădat pe Merz și știe că va trebui să plătească”. Cum s-au inversat rolurile Franței și Germaniei în Uniunea Europeană
Cancan.ro
Marele absent de la înmormântare! Puțini se așteptau ca el să lipsească. În cea mai grea zi din viața ei, Mihaela Rădulescu a mai primit o lovitură dură de la viață
Prosport.ro
Mădălina Ghenea, apariție de neratat. Imaginile care le-au tăiat respirația italienilor
Adevarul
Imagini virale dintr-un avion aproape gol. Doar șapte români au zburat spre Londra
Mediafax
Romanul din 1987 care a devenit bestseller peste noapte. A stârnit o adevărată revoltă!
Click
Ce spun psihologii despre oamenii care păstrează pungile, borcanele goale, hârtia de ambalaj „pentru orice eventualitate”
Cancan.ro
Pe ce dată trebuie să plătești factura la Digi RCS-RDS, pentru a primit 10% înapoi. Este valabil pentru toți abonații din România
Ce se întâmplă doctore
Cum arată Narcisa Suciu la mai bine de 15 ani de când a plecat în Finlanda. De ce s-a reîntors în țară? E de nerecunoscut
Ciao.ro
Poveştile de iubire care au rămas doar o amintire! Imagini tari cu Gina Pistol, Răzvan Fodor sau Andra Măruţă şi foştii parteneri
Promotor.ro
Mașini premium SH cu probleme. Expert: „Check engine aprins, beculețe care clipocesc...”
Descopera.ro
Puțini îi știu numele, dar invenția ei a schimbat viața a milioane de femei
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. – Ce te doare, Bulă? – Mă doare buzunarul, dom doctor …
Descopera.ro
Cum și-a salvat Pământul apa de la distrugere totală în urmă cu 4,6 miliarde de ani