Prima pagină » Emisiuni » Gen. Emil Străinu: „Despre OZN-uri se vorbește din secolul al XIX-lea. Întotdeauna, martorii și înscrisurile dispar”

Gen. Emil Străinu: „Despre OZN-uri se vorbește din secolul al XIX-lea. Întotdeauna, martorii și înscrisurile dispar”

Ești pregătit să afli adevăruri care îți vor schimba perspectiva asupra lumii? „Conspirații cu Generalul Emil Străinu” este noua emisiune care te va ține cu sufletul la gură în fiecare joi, de la ora 22:00, LIVE pe canalul de YouTube CANCAN.ro

Generalul Emil Străinu, expert în fenomene aerospațiale și specialist în fenomene neidentificate, vine să dezvăluie informații incendiare despre evenimente controversate, secrete bine păzite și fenomene misterioase care ne înconjoară.

În fiecare ediție, vor fi explorate subiecte tabu, de la dosare clasificate și tehnologie secretă, până la teorii despre viitorul omenirii și forțele nevăzute care influențează lumea.

Urmărește-ne LIVE în fiecare joi, de la 22:00! Intră pe FacebookTikTok și YouTube CANCAN.ro.

Gen. Emil Străinu: „Despre OZN-uri s-a vorbit și se vorbește existând înscrisuri încă de la sfârșitul secolului al XIX-lea. Întotdeauna martorii dispar, înscrisurile dispar și ele. Eu am scris o carte care se numește > unde veți vedea că din aproximativ 100 de cercetători, pe parcursul a 50 de ani, care s-au ocupat de OZN-uri, aproape jumătate au murit în condiții suspecte, în condiții neclare sau sinucideri care nu se pot explica, dispariții efective.”

Ediție integrală

Cătălin Costache este un editor web și specialist SEO care și-a început cariera în presă în anul 2019, la Aleph News. Acesta a ajuns să coordoneze site-urile importante din cadrul companiei și ... vezi toate articolele

Citește și