Prima pagină » Magazin » Mila Kunis a recunoscut căsătoria cu Ashton Kutcher

Mila Kunis a recunoscut căsătoria cu Ashton Kutcher

Mila Kunis a recunoscut căsătoria cu Ashton Kutcher
Actrița Mila Kunis a confirmat, la insistențele unui prezentator de televiziune, faptul că s-a căsătorit cu Ashton Kutcher, informează site-ul premiere.fr.

Mila Kunis, protagonista lungmetrajului „Ascensiunea lui Jupiter/ Jupiter Ascending”, cel mai recent film regizat de frații Wachowski, în care joacă și Channing Tatum, a confirmat această informație în emisiunea „Late Late Show”, prezentată de James Corden.

Invitată în acest nou talk-show american, actrița, foarte discretă în ceea ce privește viața ei privată, a încercat inițial să evite întrebarea despre căsătoria ei cu Ashton Kutcher, însă, presată de James Corden, a sfârșit prin a confirma această informație.

„Ashton Kutcher și dumneavoastră sunteți soț și soție?”, a întrebat prezentatorul emisiunii. „Poate”, i-a răspuns actrița americană.

„Ori sunteți căsătoriți ori nu sunteți!”, a insistat James Corden.

„Poate”, a răspuns, din nou, Mila Kunis.

Văzând că nu primește răspunsul verbal pe care îl aștepta, James Corden i-a cerut actriței să arate spre public degetul inelar de la mâna stângă, pe care se afla într-adevăr o verighetă.

După ce Mila Kunis a arătat acea verighetă, prezentatorul a declarat: „Vedeți? Sunt într-adevăr căsătoriți”.

Cei doi actori au alimentat zvonurile despre căsătoria lor la sfârșitul anului trecut, după ce Ashton Kutcher a publicat cu ocazia sărbătorilor de iarnă mai multe mesaje de felicitare pe care le-a semnat cu apelativul „Familia Kutcher”.

În emisiunea prezentată de James Corden, actrița a confirmat implicit faptul că a devenit în mod oficial „doamna Kutcher” și a profitat de această ocazie pentru a anunțat faptul că ea și partenerul ei de viață se gândesc deja „la bebelușul cu numărul 2”.

Ashton Kutcher, în vârstă de 36 de ani, are în prezent o relație cu actrița Mila Kunis, în vârstă de 31 de ani, iar, pe 30 septembrie 2014, cei doi au devenit părinții unei fetițe, Wyatt Isabelle. Mila Kunis și Ashton Kutcher, colegi în distribuția serialului „Anii ’70/ That ’70s Show”, au început o relație în 2012, la aproape un an după ce actorul s-a despărțit de actrița Demi Moore, după șapte ani de căsnicie.

Recomandarea video

Mediafax
Ce se întâmplă la Serviciul Român de Informații? Dan: Orice derapaj al Serviciului îmi revine mie
Digi24
Un virus gripal nou se răspândește rapid în România: În prima săptămână din decembrie au fost înregistrate peste 3.000 de îmbolnăviri
Cancan.ro
Vila Rodicăi Stănoiu de la malul mării a fost VANDALIZATĂ! Misterul moștenirii fostei ministrese se adâncește!
Prosport.ro
Mesajul transmis de Sorana Cîrstea după ce a mers cu fiul lui Ion Țiriac în cea mai scumpă stațiune din Elveția
Adevarul
De ce am primit din partea SUA mesajul „să vă apere francezii”. Expert: „În aceste condiții, nu este surprinzător”
Mediafax
Ce taxe vor plăti bucureștenii din 2026? Proiect PMB: impozite pe locuințe, mașini și terenuri
Click
Povestea fabuloasă a fabricii de pantofi construită de un om care abia știa să scrie. Le-a încălțat pe Sophia Loren și Elena Ceaușescu, iar mai târziu pe vedetele autohtone
Digi24
Reacție furioasă a Kremlinului, după ce șeful NATO a îndemnat la pregătiri pentru un război cu Rusia: „E iresponsabil”
Cancan.ro
Un nou virus se răspândește rapid în România, după apariția leprei la Cluj! Peste 3.000 de cazuri au fost confirmate în decembrie 2025
Ce se întâmplă doctore
Dieta MINUNE cu care Monica Anghel a reușit să slăbească 40 de kilograme: „Asta poți mânca oricând, fără probleme”
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Dacia C-Neo, testată în Alpi. Noul model a fost surprins în probe pe drumuri montane
Descopera.ro
O planetă ciudată i-a lăsat fără cuvinte pe astronomi
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. Bulă o vede pe maică-sa dezbrăcată în fața oglinzii spunând: – Vreau un bărbat!
Descopera.ro
Reacția Kremlinului după ce șeful NATO a avertizat că Rusia ar putea ataca statele membre