Prima pagină » Magazin » Unul dintre cei mai cunoscuți prezentatori din România a RĂBUFNIT pe Facebook: ”E de neînțeles”

Unul dintre cei mai cunoscuți prezentatori din România a RĂBUFNIT pe Facebook: ”E de neînțeles”

Unul dintre cei mai cunoscuți prezentatori din România a RĂBUFNIT pe Facebook: ''E de neînțeles''
Prezentatorul Antena 1 Dan Negru a postat pe Facebook un mesaj surprinzător, despre noua emisiune de pe Pro TV, ''Sunt celebru, scoate-mă de aici!'', care va debuta luni seară pe Pro TV, scrie paginademedia.ro.

”Pour les connaisseurs: de azi Pro își schimbă total grila de programe prime-time pentru prima dată în istorie. Pentru mine e de neînțeles de ce Pro renunță la publicul fidel de filme americane pe care și l-a crescut 20 de ani? Va aduna un reality show mai mulți telespectatori seară după seară decât un film cu van Damme? E prima dată în istorie când o televiziune își reconfigurează total prime-time-ul oferind la schimb un gen de program-reality-cu obisnuința de difuzare pe Kanal sau Prima (Rătăciți în Panama,Big Brother…). De azi Bruce Willis sau Tom Cruise pleacă din casa în care publicul îi găsea la cină,seară dupa seară,vreme de 20 de ani…De înțeles sau de neînțeles. Dar de comentat…”, a scris Dan Negru pe Facebook, potrivit sursei citate.

Emisiunea ”Sunt celebru, scoate-mă de aici!”, filmată în Africa de Sud, debutează luni, de la 20.30, iar printre cele 12 vedete participante se numără Gabi Jugaru, Gina Pistol, Mihai Trăistariu și Cătălin Moroșanu. Showul va fi difuzat 21 de zile, timp în care Cabral Ibacka și Mihai Bobonete vor transmite în direct, de luni până duminică, din jungla africană.

Pe de altă parte, Antena 1 difuzează în această seară un film cu Bruce Willis, așa putându-se explica apropoul din postarea lui Dan Negru.

Recomandarea video

Mediafax
Alarma medicilor: Boala care revine și amenință bebelușii
Digi24
Avionul premierului slovac a fost puternic avariat pe aeroportul din Bruxelles: „Nu se mai poate zbura cu el”
Cancan.ro
Meteorologii Accuweather, anunț de ultimă oră: Pe ce dată vine iarna în București, de fapt
Prosport.ro
Loredana nu-și mai lasă soțul să muncească în Germania, deși e milionar, pentru că s-a plictisit de stilul de viață de acolo
Adevarul
Mierea miraculoasă din România, mai puternică decât unele antibiotice. Depășește în eficiență multe produse faimoase la nivel mondial
Mediafax
Sărbătorile dăunează grav sănătății. Ce probleme medicale riscă românii în această perioadă
Click
Ce spun psihologii despre oamenii care păstrează pungile, borcanele goale, hârtia de ambalaj „pentru orice eventualitate”
Digi24
Guvernul va achita o datorie veche de peste 30 de ani către SUA, pentru un credit folosit la importul de bumbac
Cancan.ro
GESTUL făcut de nepoata Rodicăi Stănoiu, după a doua slujbă de înmormântare a fostului ministru al Justiției
Ce se întâmplă doctore
Vremea se schimbă radical înainte de sărbători! Care sunt zonele în care va ninge abundent de Crăciun
Ciao.ro
Poveştile de iubire care au rămas doar o amintire! Imagini tari cu Gina Pistol, Răzvan Fodor sau Andra Măruţă şi foştii parteneri
Promotor.ro
Un român a mers ani de zile cu o Toyota hibrid, dar nu i-a făcut niciun schimb de ulei: „Am crezut că e electrică”
Descopera.ro
Savantul care a riscat TOTUL pentru a salva omenirea
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. ION: – Părinte, am voie să mă uit după femei cu posteriorul mare?
Descopera.ro
România exportă mai mult decât importă, arată un raport